دفتر فروش تلفنیپشتیبانی فروش اینترنتیدفاتر فروش هما

اخبار هما

1398/10/9 دوشنبه

 هما از یزد به کیش پرواز می کند

 
 اولین پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما"، در راستای گسترش پروازهای استانی، از فرودگاه شهید صدوقی کیش به مقصد جریزه کیش در ساعت 9 و30 دقیقه 8 دی ماه سال جاری انجام شد. 
به گزارش اداره کل روابط عمومی "هما"، این مسیر پروازی، در روزهای یکشنبه وچهارشنبه هر هفته از فرودگاه استان یزد به جریزه کیش و با استفاده از هواپیمای ATR انجام می شود.
پرواز روزهای یکشنبه این مسیر، در ساعت 9 و30 دقیقه با شماره پرواز 3438 از فرودگاه شهید صدوقی یزد انجام و در ساعت 11 و35 دقیقه در فرودگاه کیش به زمین می نشیند و پرواز بازگشت نیز ازفرودگاه کیش در ساعت 12 و 10 با شماره پرواز 3439  انجام می شود.
پرواز روزهای چهارشنبه هر هفته این مسیر، در ساعت 9و 25 دقیقه از یزد به مقصد جزیره کیش انجام می شود. و برگشت این پرواز درهمان روز در ساعت 12 و5 دقیقه از فرودگاه کیش صورت می گیرد که در ساعت 14 وارد فرودگاه شهید صدوقی  می شود.
گفتنی است هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما"  از سال 1350 تاکنون از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه یزد پرواز می کند که  با ورود هواپیماهای  ATR، پروازهای استانی این فرودگاه نیز برقرار شده است.درحال حاضر "هما"با هواپیمای ATR  از فرودگاه شهید صدوقی یزد در هفته پروازهایی به فرودگاه های بندرعباس ،مشهد و اهواز انجام می دهد.
 

 
.
آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ