دفتر فروش تلفنیپشتیبانی فروش اینترنتیدفاتر فروش هما

اخبار هما

1398/9/10 يكشنبه

فرودگاه مراغه دومین مقصد پروازی هما  در استان آذر بایجان شرقی

 
اولین پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" از تهران به  فرودگاه مراغه در ساعت 6 و5 دقیقه بامداد روز 10 آذر ماه سال جاری انجام شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی "هما" پروازهای" هما" به مقصد فرودگاه سهند در در راستای افزایش پرواز های منطقه ای و در روزهای یکشنبه وچهارشنبه هر هفته با هواپیماهای مدرن ATR72 از فرودگاه مهرآباد انجام می شود.
این پرواز، با شماره پرواز 3385 در ساعت 6 و 5 دقیقه از فرودگاه مهرآباد انجام و در ساعت 7 و40 دقیقه بامداد در فرودگاه سهند به زمین نشست .
بازگشت این پرواز، در روز یکشنبه  با شماره پرواز3384 در ساعت  8 و25 دقیقه بامداد ازفرودگاه سهند به مقصد فرودگاه مهرآباد و در ساعت 10 و5 دقیقه وارد فرودگاه مهرآبادمی شود.
پرواز روزهای چهارشنبه در ساعت 9 و20 دقیقه از فرودگاه مهرآباد انجام ودر ساعت  10و55 دقیقه وارد فرودگاه سهند می گردد.
بازگشت این پرواز در همان روز، با شماره پرواز 3385 در ساعت 11 و30 دقیقه انجام می شود.
گفتنی است شهرستان مراغه، یکی از شهرهای استان آذربایجان شرقی است که عنوان دومین شهر بزرگ استان را پس از تبریز به خود اختصاص داده است
با توجه به تصویب طرح ایجاد منطقه ویژه اقتصادی سهند مراغه ، برقراری پروازهای هفتگی به این شهر، سبب افزایش رونق اقتصادی و جذب گردشگر داخلی و خارجی می گردد.
فرودگاه سهند مراغه تنها فرودگاه اقماری آذربایجان شرقی است که در سال 1374 افتتاح شد .پرواز به  فرودگاه مراغه، به سبب موقعیت جغرافیایی آن و قرارداشتن این فرودگاه بین دو شهر مراغه و بناب، رونق گردشگری و اقتصادی این دو شهر را به همراه داشته باشد.
 
.
آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ