دفتر فروش تلفنیپشتیبانی فروش اینترنتیدفاتر فروش هما

اخبار هما

1397/7/8 يكشنبه

بازدید معاون رییس جمهوردر امور زنان و خانواده از هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما

 
به گزارش روابط عمومی "هما"، خانم دکتر ابتکار، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با حضور در دفتر ریاست هیات مدیره ومدیرعامل با خانم دکتر شرفبافی دیدار وگفتگو کرد.
در ادامه، معاون رییس جمهور وهیات همراه به اتفاق مدیرعامل "هما" از آشیانه انقلاب هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بازدید و ازنزدیک درجریان مراحل چک دو فروند از هواپیماهای شرکت قرار گرفتند.  دراین بازدید دکتر شرفبافی درخصوص چکهای  مختلف انجام گرفته برروی این هواپیماها توضیحاتی ارایه نمود. مدیرعامل "هما" پس ازبازدید یکی از هواپیماهای ATR72-600  خریداری شده توسط "هما"، درخصوص تاثیر برجام و اثر بخشی آن بر "هما" گفت : یکی از نکات مثبت برجام برای "هما"، دریافت سرویسهای پشتیبانی این هواپیماها بوده است. وی همچنین از تیم مذاکره کننده وزارت امور خارجه که دراین راه همراه "هما" و پیگیری کننده درخواستهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بودند قدردانی نمود.
معاون رییس جمهور نیز پس از پایان بازدید از آشیانه "هما" ضمن قدردانی از تلاشهای پرسنل توانمند "هما" گفت: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما"، ایرلاین ملی و مایه اعتبار کشور می باشد. وی با تاکید براهمیت وجود "هما" برای همه ایرانیان از دکتر شرفبافی که نقش موثری در ارتقا این اعتبار داشته قدردانی نمود.
لازم به ذکر است دراین بازدید دکتر ابتکار با تنی چند از بانوان متخصص همایی درقسمت مهندسی وتعمیرات نیز دیدار وگفتگو نمود.     
 
 
.
آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ