دفتر فروش تلفنیپشتیبانی فروش اینترنتیدفاتر فروش هما

اخبار هما

1397/6/17 شنبه

افتتاح مجموعه پشتیبانی خدمات فرودگاهی هما در کرمانشاه

 
با سفر دکتر شرفبافی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل "هما" به کرمانشاه در روز پنجشنبه 15 شهریور ماه جاری، مجموعه پشتیبانی خدمات فرودگاهی "هما" در این ایستگاه افتتاح گردید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی "هما"، در این سفر که جمعی از معاونت های شرکت نیز حضور داشتند، هیات اعزامی از "هما" ابتدا با سفر به مناطق زلزله زده سرپل ذهاب از اقدامات صورت گرفته در راستای بازسازی منازل مسکونی بازدید به عمل آورد. دکتر شرفبافی در این دیدار اعلام کرد: "هما" نیز در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی خود یک مدرسه با نام "هما" در این منطقه بنا خواهد نمود. 

مدیرعامل "هما" پس از این بازدید در جلسه فرمانداری این شهرستان شرکت کرد. در این جلسه دکتر تجری، نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از کمک های "هما" اظهار داشت: اختصاص پرواز ویژه با هواپیمای باری "هما" که ظرفیت انتقال 100 تن بار را داشت و انجام پروازهای متعدد این هواپیما برای انتقال کمک های مردمی و نهادها به استان کرمانشاه اقدام بسیار موثر و تاثیر گذاری بوده است که جای قدردانی دارد. 
دکتر شرفبافی در ادامه این سفر در مراسم افتتاح مجموعه پشتبانی خدمات فرودگاهی "هما" با حضور استاندار کرمانشاه شرکت نمود. وی در سخنانی ضمن ابراز خرسندی از ایجاد زیرساخت های مناسب خدمات فرودگاهی در این ایستگاه به یاری استانداری، اظهار امیدواری کرد با بررسی های بیشتر امکان تبدیل شدن کرمانشاه به دومین هاب پروازی "هما" فراهم شود و با استقرار هواپیماهای ATR72-600 جدید و مدرن "هما"، پروازهای منطقه ای از این مبدا به شهرهای اطراف و به ویژه نجف برقرار گردد. 
 
.

عکسهای مرتبط :

آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ