دفتر فروش تلفنیپشتیبانی فروش اینترنتیدفاتر فروش هما

اخبار هما

1396/8/15 دوشنبه

توسعه هوایی جنوب کشور با هواپیماهای ATR

 

دکتر فرزانه شرفبافی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما"  ظهر روز چهاردهم آبان ماه سال جاری با نماینده مردم محترم چابهار درمجلس شورای اسلامی دیدار وگفتگو نمود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی "هما" بعد از عملیاتی شدن دوفروند هواپیمای ATR در فرودگاه بندرعباس در 19 مهر ماه سال جاری، پروازهایی از این فرودگاه به استان های همجوار در دستور کار "هما" قرار گرفت . انجام این طرح که به گفته نماینده استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی موفقیت آمیز بوده و افزایش خدمات رسانی را برای مردم عزیز جنوب کشور در پی داشته است.
نماینده شهرستان های چابهار، نیکشهر، کنارک و قصرقند در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ضرورت ارتباط هوایی منطقه چابهار در راستای توسعه این شهرستان گفت: چابهار به عنوان تنها بندر اقیانوسی ایران نیازمند توجه مسئولان برای توسعه می باشد و ارتباط هوایی این امکان را فراهم می آورد.
دراین جلسه مدیرعامل "هما"  ضمن تاکید بر وظیفه ملی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما"  برای دسترسی هموطنان در اقصی نقاط کشور به ارتباط هوایی گفت: خوشبختانه از زمان  ورود هواپیماهای ATR به ناوگان "هما" ،این ناوگان توانسته نیاز ارتباط هوایی بسیاری از شهرهای کم برخوردار جنوب کشور را به خوبی تامین نماید که این امر موجب رضایت مردم این مناطق را به همراه داشته باشد.
شایان ذکر است هواپیماهای ATR مستقردر فرودگاه بندرعباس روزانه پروازهایی به فرودگاههای شیراز،اصفهان ،کیش ،آبادان ،چابهار ،اهواز ،ایرانشهر و زاهدان را انجام می دهد.
.
آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ